دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        SendtoFriend/f: not exist

حركت در چهار چوب قانون و ارتباط مستمر ادارات اهداف حقوقي سازمان را محقق مي كند

مدير كل حقوقي سازمان ملي زمين و مسكن در سفر به استان گلستان بيان داشت حركت در چهارچوب قانون و ارتباط مستمر ادارات كل راه و شهرسازي استانها با سازمان ملي زمين و مسكن  باعث تحقق اهداف حقوقي سازمان متبوع خواهد شد .

به گزارش اداره روابط عمومي سازمان ملی زمین و مسکن به نقل از اداره كل راه وشهرسازي استان گلستان : عباس نظر خاني مدير كل حقوقي سازمان ملي زمين و مسكن در نشست با مديران و روساي ادارات ستادي ، شهرستانها و كارشناسان  حوزه حقوقي اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان گفت " بايد فاصله بين ادارات راه و شهرسازي استانها با سازمان ملي زمين و مسكن كمتر و ارتباطات بيشتر شود .

وي افزود : دفاع از حقوق دولت در حوزه زمين و مسكن بسيار سخت و حساس است و اين وظيفه بسيار خطير بر عهده سازمان ملي زمين و مسكن و ادارات كل راه و شهرسازي  استانها در سراسر كشور است .

مدير كل حقوقي سازمان ملي زمين و مسكن ادامه داد: پايش و نظارت بر اجراي قوانين و دستورالعملها در  حوزه املاك و حقوقي ادارات راه و شهرسازي استانها از برنامه هاي بسيار جدي سازمان ملي در سال 96 است كه در حال اجراست كه در انتهاي سال گزارش هاي آن تدوين تا عملكرد استانها در اين حوزه مشخص شود.

نظر خاني تاكيد داشت : عمل كردن خارج از ضابطه در امور حقوقي پروند ه هاي سازمان ملي زمين و مسكن خط قرمز سازمان است كه بايد آن را رعايت كرد و تاكيد نمود كليه امور بر طبق قوانين و بخش نامه هاي مرتبط در استانها پي گيري شود.

در ادامه اين نشست : مهندس محبوبي سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان از تشكيل شوراي حقوقي جهت وحدت رويه و هم افزايي و تسريع در حل مسائل و مشكلات درامور حقوقي بعنوان اولين استان در بين ادارات كل راه و شهرسازي هاي سطح كشور خبر داد و افزود با توجه به حجم پرونده ها و چالشهاي موجود، اين شورا در بسياري از امور حساس و پيچيده موثر خواهد بود .

سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان نيز ادامه داد : تفويض برخي از امور به ادارات و كارشناسان حقوقي شهرستانها، رسيدن به اهداف سازمان ملي زمين و مسكن  در استانها را تسهيل خواهد نمود.

 


١١:٥٤ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٦٢٨    /    ShowCount/f: not exist : ٤٦١خروج