دریافت نسخه چاپی  
يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦

ورود به فاز سوم سامانه جامع مدیریت املاک و اراضی کشور
نشست مدیریت پروژه سامانه جامع املاک و مستغلات با هدف پیش نمایش و نقد و بررسی مکانیزاسیون فرآیندهای داخلی این سامانه با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران کل سازمان ملی زمین و مسکن، مدیران کل راه و شهرسازی استان های تهران، کرمان و مازندران و جمعی از مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦

گزارش تصویری سفر حمیدرضا عظیمیان به استان فارس
صبح امروز مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه اعضای هیات مدیره به استان فارس سفر کردند. این سفر یکی از مجموعه سفرهای استانی حمیدرضا عظیمیان جهت پیگیری مصوبات راه و شهر سازی در استان های کشور بوده است.
ادامه خبر
شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦

گزارش تصویری سفر حمیدرضا عظیمیان به همراه وزیر راه و شهرسازی به اصفهان
حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن روزهای پایانی هفته گذشته را به همراه وزیر راه و شهرسازی و هیاتی از معاونین او به اصفهان سفر کرد.
ادامه خبر
يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦

برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن
مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن با حضور غلامرضا سلامی مشاور وزیر راه و شهر سازی در امور حسابداری و حسابرسی، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد سازمان ملی زمین و مسکن، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت خانه های راه و شهرسازی، نیرو، اقتصاد و دارایی و صنعت و معدن و تجارت برگزار شد.
ادامه خبر
يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦

گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید
مراسم معارفه حبیب‌الله طاهرخانی در سمت جدید معاونت وزیر راه و شهرسازی و مدیرعاملی شرکت عمران شهرهای جدید و همچنین تجلیل از اقدامات محسن نریمان با حضور عباس آخوندی، حمیدرضا عظیمیان و سایر معاونان وزیر برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦

تکریم از خدمات محسن رضیعی و معارفه شراره امانی
نشست تکریم از خدمات محسن رضیعی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع و معارفه شراره امانی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦

اعتماد دوباره مردم ایران حاصل دسترنج تمامی مجموعه وزارت راه و شهرسازی است
عباس آخوندی در اولین روز کاری خود به عنوان وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم، رای اعتماد نمایندگان ملت را حاصل دسترنج تمامی مجموعه راه و شهرسازی دانست و گفت: اعتمادی که مجلس به وزارتخانه کرد، در واقع بار مسئولیت ما را بیشتر کرده و باید از امروز بیش از گذشته برای عمران و آبادانی ایران چه در بخش مسکن، چه در بخش شهرسازی و چه در بخش حمل و نقل تلاش کنیم.
ادامه خبر
سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦

سفر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به استان کردستان
حمید رضا عظیمیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در سفری یک روزه از چندین طرح عمرانی بازدید کرد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٤ مرداد ١٣٩٦

تدابیر نو برای برنامه های اجرایی سازمان ملی زمین و مسکن
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه معاونان و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از طرح میدان امام خمینی(ره) ارومیه، اراضی ملی روستای جهت لو در جاده ارومیه- سرو و پروژه شهید اسرافیلی بازدید کردند و در دیدار با استاندار آذربایجان غربی از تصمیمات تازه ای برای برنامه های اجرایی سازمان ملی زمین و مسکن در استان خبر دادند.
ادامه خبر
سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦

برگزاری نشست کمیته راهبردی چابهار
نشست کمیته راهبردی توسعه چابهار با حضور حمیدرضا عظیمیان و محمد سعید ایزدی برگزار گردید.
ادامه خبر

2 3 صفحه بعدی >>