دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

طی حکمی از سوی دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی مهندس احمد اصغری مهرآبادی به عنوان مجری ویژه و قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر منصوب شدند.

 

متن این حکم به شرح ذیل می باشد .

با توجه به مراتب تعهد و همچنین تخصص و تجربه جنابعالی در حوزه امور زمین و مسکن و با توجه به شناختی که از شما دارم جنابعالی را به عنوان مجری ویژه و قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر منصوب می نمایم.

1- بمنظور انجام هماهنگی لازم در امور مسکن مهر در وزارتخانه شورایی با مسئولیت شخص اینجانب و نائب رئیسی جنابعالی تشکیل می شود . اعضای این شورا عبارتند از : وزیر راه  وشهرسازی، مجری ویژه طرح مسکن مهر ، معاون مسکن و ساختمان، مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید، مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن ، مشاور وزیر در امور مدیریت و تامین مالی و مشاور معماری و شهرسازی وزیر .

2- سامانه طرح مسکن مهر زیر نظر مجری ویژه طرح مسکن مهر مدیریت خواهد شد. این سامانه باید بتواند ارتباطات خریداران مسکن مهر را سامان دهد.

3- بمنظور حصول اطمینان از کیفیت کار، مسائل تامین مالی ، برنامه زمانی پیگیری و اجرای برنامه های تامین خدمات زیربنایی و روبنایی نظام کنترل پروژه را با هماهنگی معاونت ها، مدیران عامل شرکت عمران شهرهای جدید ، شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، سازمان ملی زمین و مسکن و مدیران کل راه و شهرسازی استانها مستقر و نسبت به مسائل مختلف به موقع اتخاذ تصمیم کنید .

4- کلیه هماهنگی های لازم در این ارتباط با معوانت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ، وزارت نیرو و بانک مسکن از طریق جنابعالی صورت خواهد گرفت.

در انجام این ماموریت کلیه معاونان محترم ، مدیران سازمانها و شرکتهای تابعه و مدیران کل راه  وشهرسازی با شما کمال همکاری را خواهند نمود.

 

 


١٠:٠٣ - شنبه ٦ مهر ١٣٩٢    /    عدد : ١٧٥    /    تعداد نمایش : ٢٧٦٣خروج