دریافت نسخه چاپی  
چهارشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٥

آزادسازی ۲۰۰۰ هکتار زمین دولتی توسط یگان حفاظت از اراضی
معاون وزیر راه و شهرسازی جزئیات اقدامات سازمان ملی زمین و مسکن را در ۸ محور، تشریح کرد و از آزادسازی ۲ هزار هکتار زمین دولتی توسط یگان حفاظت از اراضی در استان‌های کشور، تامین مسکن برای ۷۷۵۹ خانوار ویژه و افتتاح نزدیک به ۹۲۶ هزار واحد مسکن مهر تحت مسئولیت سازمان در شهرهای مختلف خبر داد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٢

ایجاد تعادل در بازار مسکن نیازمند همکاری دولت و مجلس است
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان ملی زمین و مسکن گفت: همکاری دولت و مجلس در تعادل بخشی به بخش مسکن مهم و ضروری است.
ادامه خبر
چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٢

طرح جامع مسکن در دستور کار دولت است
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تدوین طرح جامع مسکن در دستور کار دولت است.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٢

معاون وزیر راه و شهرسازی: جزئیات طرح مسکن اجتماعی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه، در حال حاضر جزئیات طرح مسکن اجتماعی اعلام نشده است، گفت: دولت سیاست تامین مسکن برای دهک های پایین جامعه را دنبال خواهد کرد و به زودی جزئیات طرح مسکن اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٢

ساخت مسکن متناسب با نیاز خانوارها
رئیس سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به سیاست دولت برای تامین زمین، تسهیلات ارزان قیمت و کمک خیرین مسکن ساز برای تامین مسکن مورد نیاز اقشار کم درآمد گفت: مساحت واحدها متناسب با نیاز خانوارها از 35 تا 70 مترمربع در نظر گرفته می‌شود.
ادامه خبر
يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٢

مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن: مشکلات مددجویان متقاضی مسکن مهر پیگیری می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن از عزم این وزارتخانه برای برطرف کردن مشکلات مددجویان زیر پوشش سازمان بهزیستی که در تامین سهم آورده و اقساط خود در مسکن مهر مشکل دارند، خبر داد.
ادامه خبر