دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

خلع ید 3 هزار متر از اراضی ملی شاندیز

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید حدود 3 هزار مترمربع از اراضی ملی شاندیز به ارزش تقریبی 4 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، سرهنگ ستاد کیومرث میرابی مقدم با اعلام این خبر گفت: مساحت 3 هزار مترمربع از اراضی دولتی شاندیز به ارزش تقریبی 4 میلیارد و 500 میلیون ریال با پیگیری های واحد حقوقی حکم رفع تصرف اخذ و حکم قضایی اجرا و اراضی تصرفی خلع ید و اعاده به وضع سابق شد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی نقش ارزنده و سازنده مردم در امر پیشگیری و جلوگیری از تصرفات را مهم شمرده و بیان کرد: طی سال های گذشته گزارش ها و همکاری های مردمی نقش بسزایی در حفاظت، رفع تصرف و خلع ید از اراضی ملی داشته اند. 
وی افزود:  شماره تلفن های 82 و33492181 یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی همواره آماده دریافت گزارشات دخل و تصرف، تعرض، تجاوز و دخالت در اراضی دولتی است.

میرابی مقدم تأکید کرد: شهروندان گرامی برای پیشگیری از هرگونه ضرر و زیان، در زمان خرید زمین و ملک، برای اطمینان از اصالت ملک مورد نظر، از سازمان های مربوطه استعلام بگیرند چون بسیاری از افراد به صورت قولنامه ای ملکی را خریداری و بعد مشخص شده که ملک خریداری شده جزو اراضی ملی و دولتی بوده است که  این افراد علاوه بر ضرر مالی، خسارت هایی نیز پرداخت کرده اند.

 


١٠:١٥ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٦٦٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٢خروج