دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن عنوان کرد؛

داشتن روحیه بسیجی به رفع مشکلات مردم منجر می شود

علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، در آئین تکریم از خدمات فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج و معارفه فرمانده جدید این پایگاه، بسیج و بسیجی بودن را یک الگوی رفتاری دانست که در صورت اجرای آن می توان به برطرف کردن آلام و مشکلات بخش بزرگی از جامعه همت گماشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، معاون وزیر راه و شهرسازی از نیروهای امدادی داوطلب در سیل اخیر استان های شمالی و غربی کشور به عنوان نمونه عملی فرهنگ بسیج در میان طلاب، دانشجویان و حتی دانش آموزان نقاط مختلف کشور نام برد و افزود: این افراد خارج از وظیفه سازمانی و تنها بر اساس تکلیف الهی به کمک هموطنان شتافته اند که این همان روحیه والای بسیجی است که از ابتدای انقلاب و روزهای جنگ توانسته است به حراست از نظام مقدس انقلاب اسلامی منجر شود.

 وی در پایان با اهدای لوحی از خدمات جعفر گویا فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج این سازمان تقدیر و تشکر نمود و برای جواد دین دوست فرمانده جدید این پایگاه آرزوی توفیق کرد.

همچنین سرهنگ افشاری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی در این نشست با اشاره به اینکه شجاعت، صداقت و بیان شفاف اعتقادات، رمز موفقیت فرمانده سابق بسیج سازمان ملی زمین و مسکن در طول مدت خدمتش بوده گفت: بسیج تنها ارگانی است که بازنشستگی ندارد و یک نیروی بسیجی در تمام طول عمر و در هر عرصه ای که باشد به خدمت مشغول است.

وی از حضور مهندس اسلامی به عنوان وزیر راه و شهرسازی به عنوان یک تحول اساسی در این وزارتخانه نام برد و افزود: از نظر ایشان مدیران شانی جز خدمتگذاری به مردم نداشته و باید فارغ از دیدگاه های جناحی به رفع مشکلات مردم بپردازند.


١٢:٥٣ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٦٦خروج