دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

سهم 1200 واحدی استان یزد از طرح اقدام ملی

علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به اتفاق اعضای هیات مدیره این سازمان در سفر به استان یزد ضمن شرکت در جلسه شورای مسکن این استان بر لزوم هماهنگی، همکاری و هم افزایی خانواده وزارت راه و شهرسازی با استانداری و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: امیدواریم همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات استان در حوزه زمین و مسکن را کاهش دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن علی نبیان افزود: از مجموع 100 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی که ساخت آن در کشور بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گذاشته شده، سهم استان یزد 1200 واحد است که باید هرچه سریعتر اقدام لازم برای شناسایی و تخصیص آن انجام شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی ظرفیت استان در اجرای طرح های بازآفرینی شهری و پروژه های مشارکتی را نیز گسترده عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم با اجرای این طرح ها بتوانیم در جهت رونق تولید مسکن حرکت کنیم.

وی با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در تامین مسکن برای کارمندان دولت از دستگاه های اجرایی خواست تا زمین های مازادشان را برای انجام این مهم دراختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهند.

بازدید از پارک علم و فناوری اقبال، کارخانه درخشان و شرکت در جلسات شورای هماهنگی راه و شهرسازی و شورای مسکن استان از برنامه های مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفر یک روزه اش به یزد بود.


١٦:٢٥ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٦٧    /    تعداد نمایش : ١٨٦٢خروج