دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

مسکن مهر طرحی ملی و متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران است

علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست پیگیری واحدهای باقیمانده مسکن مهر از تامین اعتبار لازم برای اتمام پروژه مسکن مهر خبر داد و گفت: این اعتبار براساس بند ب تبصره 8 قانون بودجه سال 98 محقق شده تا عزم ملی اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان امسال به ثمر رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، علی نبیان افزود: مسکن مهر طرحی بود که به اشتباه تنها متعلق به وزارت راه و شهرسازی قلمداد شد در صورتی که این طرح، یک طرح ملی و متعلق به دولت جمهوری اسلامی است و تمامی نهادهای دولتی در تکمیل آن نقش دارند.

وی با اشاره به عزم دولت برای اتمام این طرح تا پایان امسال گفت: اگر تا پیش از این اتمام طرح مسکن مهر یک تکلیف اداری برای ما بود بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری این موضوع به یک تکلیف شرعی تبدیل شده و همگی باید حداکثر توان خود را برای اتمام پروژه های بدون مشکل حقوقی مسکن مهر تا پایان سال 98 به کار گیریم.

معاون وزیر راه و شهرسازی برگ برنده ادارات کل راه و شهرسازی در تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده مسکن مهر را تعامل با نهادهای مرتبط از طریق تشکیل جلسات شورای مسکن با حضور استانداران و معاونان عمرانی هر استان برشمرد و اظهار داشت: حضور مدیران استانی بخش های مختلف و حل مشکلات به صورت تعاملی بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب است.

لازم به ذکر است که در این جلسه که با حضور مدیران ادارات کل راه و شهرسازی استان های اردبیل، مرکزی، گلستان، سمنان، شرق سمنان، سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، قم، بوشهر و اصفهان برگزار شد، مشکلات پروژه های باقیمانده مسکن مهر مطرح و پیشنهادات لازم برای رفع این مشکلات ارائه شد.


٠٩:١٧ - چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٩٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٦٢٦خروج