دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه عضو جدید هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در  نشست تکریم و معارفه عضو هیات مدیره و معاون فنی و مهندسی این سازمان با اشاره به ارتباط مستقیم عملکرد معاونت فنی و مهندسی با اولویت های اصلی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن اظهار داشت: اتمام طرح مسکن مهر و اجرای طرح اقدام ملی از مهمترین مواردی است که در حوزه معاونت فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن پیگیری و اجرا می شود.

به گزارش سازمان ملی زمین و مسکن، علی نبیان در این مراسم از خدمات حسین خلیلی مرد عضو هیات مدیره این سازمان قدردانی کرد و محمد مهدی بلوردی را به عنوان عضو جدید هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن معرفی کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص عضو جدید هیات مدیره سازمان گفت : آقای بلوردی فردی متعهد ، متخصص و دارای سوابق مدیریتی در حوزه وزارت راه و شهرسازی است که امیدوارم در اجرای برنامه ها و سیاست های وزارت راه و شهرسازی از تمامی ظرفیت ها و استعداد های بالقوه سازمان  استفاده نمایند .

 نبیان با اشاره به نقش معاونت فنی و مهندسی در اجرایی شدن طرح اقدام ملی تولید مسکن اظهار داشت : معاونت فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن از حوزه هایی است که تمامی مردم کشور از نتیجه اقدامات آن منتفع می شوند.

وی سرعت پیشروی طرح اقدام ملی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: باید با نهایت تلاش بتوانیم به عنوان یکی از زیر مجموعه های وزارت راه و شهرسازی تعهداتمان در ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا دو سال آینده را عملی کنیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن دوران خدمت مدیران را امانتی دانست که باید با تلاش برای حل مشکلات از آن حفاظت کرد.

علی نبیان در این مراسم همچنین از تلاشهای اسدالله غفاری مدیرکل سابق دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان ملی زمین و مسکن تقدیر کرد و برای حمید علیان نژاد در پست مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان آرزوی موفقیت نمود.

وی با اشاره به جلسات ملاقات مردمی روزهای سه شنبه گفت: در رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات ارباب رجوع سازمان باید سعی کنیم مدت زمان رسیدگی به این مشکلات را کاهش دهیم و حتی در صورت عدم توان برآورده سازی درخواست فرد هم با روشی شایسته و احترام آمیز به مردم پاسخ دهیم.


١٢:٥٠ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٩٠٩    /    تعداد نمایش : ٥٢٣٣خروج