دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

دوره آموزشی پالایش اطلاعات موجودی اراضی برگزار شد

نسرین کاظمی فرد رئیس گروه بانک اطلاعات زمین سازمان ملی زمین و مسکن از برگزاری دوره آموزشی نحوه پالایش اطلاعات موجودی اراضی در این سازمان خبر داد و گفت: امروزه مدیریت شهری بدون تکیه بر اطلاعات و داده های واقعی ناممکن است.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن نسرین کاظمی فرد افزود: تصمیم گیری درست و برنامه ریزی منطقی نیازمند داشتن اطلاعات دقیق، به روز و جامع است و چنانچه از وضعیت دقیق کنونی مطلع نباشیم و اطلاعاتمان به روز و واقعی نباشد از مسیر منحرف خواهیم شد.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی و آموزش مسئولان بانک زمین و کارشناسان بانک اطلاعات زمین ادارات کل راه و شهرسازی با نحوه بررسی اطلاعات موجودی اراضی ثبت شده در سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات توصیف کرد.

رئیس گروه بانک اطلاعات زمین سازمان ملی زمین و مسکن سرفصل های این دوره آموزشی را نحوه استخراج اطلاعات از سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات، چگونگی بهره گیری از اطلاعات تبلت ها و تصاویر و عکسهای هوایی، نحوه مستند سازی اطلاعات استخراجی و بهره گیری از نتایج گزارشات طرح بازشماری منابع سازمان عنوان کرد.

لازم به ذکر است در این دوره آموزشی یک روزه، مسئولان و کارشناسان بانک اطلاعات زمین و مسکن ادارات کل راه و شهرسازی استانها حضور داشتند.


١٤:٥٦ - چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٩١١    /    تعداد نمایش : ٤٦٤٩خروج