دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

از سوی عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن انجام شد؛

تشریح برنامه های فرهنگی در سازمان ملی زمین و مسکن به مناسبت دهه فجر

عبداله بهادری عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با تبریک ایام الله دهه فجر، این روزها را یادآور پیروزی بزرگ ملت ایران و آغاز راهی در مسیر پیشرفت و بهروزی کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، عبداله بهادری با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی، ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: دهه مبارک فجر فرصت خوبی برای ایجاد انگیزه، بالابردن روحیه جمعی و فرهنگ سازمانی در هر ارگانی است.

وی اظهار داشت: درهمین راستا برنامه هایی نظیر برگزاری مسابقات کتابخوانی و فوتبال داخل سالن و همچنین آذین بندی فضای داخلی سازمان از جمله مواردی بود که در دهه مبارک فجر در سازمان ملی زمین و مسکن انجام شد.

عبداله بهادری با اشاره به حضور کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن اظهار داشت: علاوه بر این موارد برگزاری جشن به مناسبت دهه فجر و پذیرایی از همکاران از دیگر اقداماتی بود که به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام گرفت.

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن افزود: همچنین در این ایام با هماهنگی با سازمان انتقال خون ترتیبی دادیم تا کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن بتوانند داخل سازمان و در شرایطی مناسب خون خود را اهدا نمایند.

وی میزان شرکت کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن در این اقدام نیک و خداپسندانه را مثبت ارزیابی کرد و از حضور آنها برای انجام این امر قدردانی کرد. 


١٠:٤١ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٩٣٤    /    تعداد نمایش : ١٣١٨خروج