دریافت نسخه چاپی  
چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨

نظامنامه جامع آماری در سازمان ملی زمین و مسکن تدوین شد
عبداله بهادری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به نقش این سازمان در سیاستگزاری و برنامه ریزی های کلان در بخش زمین و مسکن، از تصویب نظامنامه جامع آماری و کمیته آمار سازمان ملی زمین و مسکن در هیات مدیره این سازمان خبر داد.
ادامه خبر
سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨

مسائل اتمام مسکن مهر و اجرای طرح اقدام ملی مسکن مورد بررسی قرار گرفت
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در حاشیه نشست پیگیری روند اتمام پروژه های باقی مانده مسکن مهر و تسریع در شروع فرآیند اجریی طرح اقدام ملی با اشاره به انجام مرحله اول ثبت نام مردم برای طرح اقدام ملی از ایجاد هیاتی در استانها برای رفع موانع مترتب بر حوزه زمین برای اجرای طرح اقدام ملی خبر داد.
ادامه خبر
چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨

مراسم بزرگداشت سپهبد قاسم سلیمانی در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهید وطن سپهبد حاح قاسم سلیمانی، با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و سایر کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن در نمازخانه این سازمان برگزار شد.
ادامه خبر
جمعه ١٣ دی ١٣٩٨

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به مناسبت شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در پیامی شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان را به پیشگاه فرمانده کل قوا، نهضت مقاومت اسلامی و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفت؛ متن این پیام به شرح زیر است:
ادامه خبر
چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨

عملیات اجرایی ساخت 540 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی در اردبیل آغاز شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از آغاز عملیات اجرایی احداث ۵۴۰ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در اردبیل خبر داد و افزود: ساخت این تعداد واحد مسکونی در راستای عملیاتی نمودن تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد است.
ادامه خبر
چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨

پیام تبریک مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به مناسبت سال نو میلادی
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن سال نو میلادی را به هموطنان مسیحی و مسیحیان در سرتاسر جهان تبریک گفت.
ادامه خبر
چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٨

برگزاری جلسه تعادل کار و زندگی در نشست هم اندیشی بانوان شاغل
در راستای بهره وری بیشتر کارکنان در محل کار، ایجاد حس تعلق سازمانی و همچنین احساس رضایت مندی، هم اندیشی با موضوع تعادل در کار و زندگی برای بانوان سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
سه شنبه ٣ دی ١٣٩٨

اقدام ملی مسکن راه حل مشکل حاشیه نشینی در چابهار است
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفر خود به شهر چابهار از اراضی عثمان آباد، مراد آباد، میرآباد و کنارک بازدید و از پیگیری و اخذ سند اراضی واقع در سکونت گاه های غیر رسمی حریم شهر چابهار به مساحت 1000.7 هکتار خبر داد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨

مدیرکل جدید حوزه منابع انسانی سازمان ملی زمین و مسکن معارفه شد
عبداله بهادری عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه این سازمان از اقدامات و خدمات صابرشفائی مدیرکل سابق دفتر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه قدردانی نموده و برای غلامرضا غلامی به عنوان مدیرکل جدید این حوزه آرزوی موفقیت کرد.
ادامه خبر
دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨

همکاری بخش های مختلف دولت؛ ضامن حل مشکل مسکن مهر در استان هاست
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با استاندار کرمانشاه از تعیین تکلیف پروژه 480واحدی مسکن مهر کرند غرب و پروژه 128 واحدی ماهیدشت استان کرمانشاه خبر داد و گفت: به زودی و با تصویب شورای مسکن استان واگذاری این پروژه ها به نهادهای متقاضی صورت می گیرد.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>