دریافت نسخه چاپی  
دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧

انتصاب محمدرضا سیدحسینی به سرپرستی سازمان ملی زمین و مسکن
طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی محمد رضا سید حسینی به سرپرستی سازمان ملی زمین و مسکن و عضویت در هیات مدیره این سازمان منصوب شد.
ادامه خبر
شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧

واگذاری زمین دولتی برای احداث مراکز خدماتی و درمانی
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه این سازمان آمادگی دارد زمین‌های خود را برای احداث مراکز حمایتی، خدماتی و درمانی در اختیار بخش‌های مربوطه قرار دهد از موافقت سازمان متبوعش با واگذاری زمینی جهت احداث یک مرکز توانبخشی برای معلولان جسمی- حرکتی در شهر شیراز خبر داد.
ادامه خبر
شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧

واگذاری زمین جهت احداث نیروگاه خورشیدی در استان فارس
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص زمینی به مساحت ۱۵ و نیم هکتار جهت احداث نیروگاه برق خورشیدی خبر داد.
ادامه خبر
يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧

رفع 229 مورد تعرض به اراضی دولتی توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خبر از رفع فوری 229 مورد تعرض به اراضی این سازمان از مجموع 232 مورد تعرض گزارش شده در شهریور سال جاری در سراسر کشور خبر داد.
ادامه خبر
شنبه ٧ مهر ١٣٩٧

دستورالعمل واگذاری زمین به فضاهای ورزشی و فرهنگی ابلاغ شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از ابلاغ دستورالعملی برای تسهیل در تامین اراضی مورد نیاز ساخت فضاهای عمومی شامل بناهای فرهنگی، تفریحی و ورزشی در غیرکلانشهرها خبر داد.
ادامه خبر
سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧

رفع تعرض از ۱۷۹ هکتار اراضی دولتی در مرداد 97
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن عملکرد یگان حفاظت آن سازمان را در مردادماه سالجاری (۹۷) به تفکیک استان‌ها تشریح کرد و گفت :در مردادماه تعداد ۲۶۶ فقره وقوع تعرض به اراضی در مساحتی بالغ بر ۱۷۹ هکتار در ۳۰ استان، گزارش شد که بخش عمده‌ای از موارد تعرض در چهارچوب اختیارات ضابطان یگان رفع تصرف و با متصرفان برخورد شد.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧

پیگیری مصوبات استان یزد
نشست پیگیری مصوبات سفر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به استان یزد صبح امروز با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران این استان برگزار شد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧

زمان انجام مصاحبه تخصصی قبول شدگان آزمون استخدامی
زمان انجام مصاحبه تخصصی قبول شدگان(سه برابر ظرفیت) آزمون استخدامی، طبق جدول زمانبندی شده به شرح ذیل میباشد:
ادامه خبر
شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧

واگذاری اسناد اجاره ۹۹ ساله به مالکان مسکن مهر
مدیرکل امور حقوقی و قراردادهای سازمان ملی زمین و مسکن با اعلام این مطلب که امکان به نام زدن سند واحدهای مسکونی مهری که زمین آنها در اجاره ۹۹ ساله دولت بوده به مالکان در سراسر کشور وجود دارد، گفت: پیشنهادی از سوی وزارت راه و شهرسازی در حال تهیه و ارایه به مراجع قانونگذاری است تا امکان سنددارکردن واحدهای مسکن مهر به صورت قسطی فراهم شود.
ادامه خبر
چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧

برگزاری نشست پیش نمایش و بررسی سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات
نشست پیش نمایش و بررسی سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران سازمان ملی زمین و مسکن و مدیران استان های تهران، البرز، کرمان و مازندران در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>