دریافت نسخه چاپی  
چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨

پروژه های مشارکتی زمین و مسکن گامی در تحقق رونق تولید مسکن خواهد بود
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در حاشیه جلسه شورای مسکن استان گلستان که با حضور استاندار، اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن و مسئولان استانی تشکیل شد از برنامه جدید سازمان متبوعش در واگذاری زمین های داخل محدوده شهرها برای اجرای پروژه های مشارکتی با همکاری انبوه سازان بخش خصوصی خبر داد.
ادامه خبر
سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨

کاهش پرونده های قضایی زمین خواری نتیجه اقدامات پیشگیرانه یگان در رفع فوری تعرضات
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن اقدامات این یگان در حفاظت از انفال را ارزشمند و در راستای منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: اقدامات سریع و پیشگیرانه یگان حفاظت از اراضی در رفع فوری تعرضات باعث شده تا باری بر دوش دستگاه قضایی کشور گذاشته نشود.
ادامه خبر
چهارشنبه ٨ خرداد ١٣٩٨

یک هزار و هشتاد هکتار زمین دولتی آماده اجرای طرح های مشارکتی رونق تولید مسکن
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای احداث پروژه‌های آماده‌سازی زمین، انبوه‌سازی و خدماتی با مشاركت بخش خصوصی از اختصاص 1080 هکتار زمین برای این موضوع خبر داد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٨ خرداد ١٣٩٨

مشارکت با بخش خصوصی به کاهش قیمت مسکن می انجامد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در بازدیدی از روزنامه شهروند بر مسئولیت اجتماعی رسانه ها در جامعه و ضرورت همکاری دو جانبه دستگاه های دولتی و رسانه ها تاکید کرد.
ادامه خبر
يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨

حل مشکل حوزه زمین و مسکن مردم نیشابور
مسائل و مشکلات مردم نیشابور در حوزه زمین و مسکن با حضور نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در سازمان ملی زمین و مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ادامه خبر
چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨

همگرایی حاکمیت در پیشبرد پروژه های عمرانی نماد تدبیر و عقلانیت دولت است
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با اصغر مسعودی نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی تجمیع منابع و امکانات بخش های مختلف حاکمیت و همگرایی آنها در ساخت پروژه های عمرانی کشور را نماد تدبیر و عقلانیت دولت دانست.
ادامه خبر
سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨

پرونده مسکن مهر در استان خراسان جنوبی بسته شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در حاشيه آيين اختتاميه مسكن مهر خراسان جنوبي كه با حضور وزير راه و شهرسازي در بيرجند برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: امروز با افتتاح پروژه 798 واحدي مسكن مهر در شهر بيرجند، پرونده مسكن مهر در اين استان بسته شد.
ادامه خبر
يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨

راهکار رفع مسائل زمین های شهرک های صنعتی کشور تدوین می شود
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیداری با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکتهای صنعتی به بحث و بررسی پیرامون مشکلات اراضی شهرک های صنعتی کشور پرداخته و راهکارهایی برای رفع این مسائل ارائه داد.
ادامه خبر
شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨

هماهنگی قوای مجریه و مقننه ضامن اجرای سریع و کارشناسی شده پروژه هاست
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشستی با علاء الدین خادم نماینده مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به حوزه عمرانی تاکید و تسهیل این امر را از وظایف اصلی دولت خواند.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨

تعیین تکلیف مسائل شهرستان های شهرضا و دهاقان در حوزه زمین و مسکن
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی به بررسی مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه وی پرداخت.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>