دریافت نسخه چاپی  
چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨

داشتن روحیه بسیجی به رفع مشکلات مردم منجر می شود
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، در آئین تکریم از خدمات فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج و معارفه فرمانده جدید این پایگاه، بسیج و بسیجی بودن را یک الگوی رفتاری دانست که در صورت اجرای آن می توان به برطرف کردن آلام و مشکلات بخش بزرگی از جامعه همت گماشت.
ادامه خبر
دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨

تاکید مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بر توسعه دولت الکترونیک
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با دبیر و ارزیابان جایزه دولت الکترونیک با اشاره به نقش فن آوری اطلاعات در وظایف سازمان ملی زمین و مسکن در حوزه بانک زمین و سامانه جامع اراضی و مستغلات، بر اهمیت توسعه این فناوری ها در رفع دغدغه های مردم تاکید کرد.
ادامه خبر
يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨

251 هزار متر مربع از زمین های دولتی در ایام نوروز رفع تعرض شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع فوری211 مورد تعرض به اراضی دولتی در ایام نوروز توسط یگان حفاظت این سازمان در سراسر کشور خبر داد و گفت: از مجموع 212 مورد تعرض گزارش شده به اراضی دولتی در ایام نوروز 211 مورد آن معادل 251 هزار متر مربع رفع فوری شده و پرونده یک مورد باقیمانده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.
ادامه خبر
شنبه ١٧ فروردين ١٣٩٨

بازگشایی راه های روستایی شهرستان الیگودرز ادامه دارد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن میزان خسارات وارده در حادثه سیل اخیر به شهرستان الیگودرز و روستاهای اطراف آن را طبق آخرین برآوردها ۱۶۹ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ظرف ۴۸ ساعت آینده کلیه محورهای مواصلاتی روستایی که دچار مشکلاتی بودند با همت و تلاش همکاران راهداری و راه و شهرسازی بازگشایی می‌شود.
ادامه خبر
شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٨

از معامله زمین بدون سند رسمی بپرهیزید
مهدی ابراهیمی عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه عده ای از افراد در تعطیلات نوروزی از روحیه طبیعت گردی مردم سوء استفاده کرده و زمین های دولتی را به اسم زمین های تفکیک شده به افراد می فروشند از هموطنان خواست که بدون سند رسمی و تنها با مبایعه نامه اقدام به خرید زمین نکنند.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧

ساخت ۱۳۰ هزار مسکن با ابزار صندوق زمین و ساختمان از سال آینده
محمود محمودزاده عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن از آغاز روند آماده سازی و اجرای عملیات احداث ۱۰۰ تا ۱۳۰ هزار واحد مسکونی از محل صندوق های زمین و ساختمان در سال آینده خبر داد.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧

تعیین تکلیف 7600پرونده حقوقی در سازمان ملی زمین و مسکن در سال97
چالش های حقوقی و قضایی اراضی ملی در محدوده و حریم شهرها درسومین دوره آموزش حقوقی سراسری کارشناسان امور حقوقی و قراردادهای سازمان ملی زمین و مسکن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
ادامه خبر
شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧

تاکید مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بر اعتماد به جوانان در این سازمان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با مدیران و معاونان این سازمان بر شایسته سالاری، جانشین پروری و جوان سالاری تاکید کرد و گفت: همانطور که اعتماد به جوانان توانست در دوران جنگ تحمیلی به سود کشور و نظام باشد امروز نیز می تواند ضامن پیشرفت و تعالی جمهوری اسلامی ایران شود.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧

زنده نگه داشتن یاد شهدا از وظایف اصلی مسئولان است
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشستی که به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در سازمان ملی زمین و مسکن داشت زنده نگاه داشتن یاد شهدا را از بزرگترین وظایف مسئولان در جمهوری اسلامی دانست.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧

تمهیدات ویژه نوروزی یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در مقابله با زمین خواری
یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن با بهره گیری از ظرفیت های قانونی و به صورت تمام وقت در ایام نوروزی و با هماهنگی پلیس پیشگیری ناجا و مراجع قضایی از حقوق دولت در مبارزه با زمین خواری صیانت خواهد کرد.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>