دریافت نسخه چاپی  
دوشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٨

مردم می توانند تعرض به زمین های دولتی را به یگان حفاظت گزارش دهند
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست «رونمایی از سامانه ارتباط مردمی با یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن؛ 1656» از هموطنان خواست تا هر نوع تصرف و تعرض زمین خواران به اراضی دولتی را در تماس با شماره 1656 گزارش کنند.
ادامه خبر
سه شنبه ١٣ اسفند ١٣٩٨

تشریح اقدامات سازمان ملی زمین و مسکن در پیشگیری و کنترل ویروس کرونا
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: مقابله با این ویروس تنها با همکاری و همبستگی تک تک شهروندان قابل انجام خواهد بود.
ادامه خبر
يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٨

گزارش تصویری نشست تدوین برنامه اجرایی سال 99
نشست تدوین برنامه اجرایی سال 99 ادارات کل راه و شهرسازی استان ها در بخش زمین و مسکن در سازمان ملی زمین و مسکن در حال برگزاریست.
ادامه خبر
دوشنبه ٥ اسفند ١٣٩٨

برنامه اجرایی سال 99 ادارات کل راه و شهرسازی در حوزه زمین و مسکن تدوین می شود
نشست تدوین برنامه اجرایی سال 99 ادارات کل راه و شهرسازی صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس در سازمان ملی زمین و مسکن آغاز به کار کرد.
ادامه خبر
شنبه ٣ اسفند ١٣٩٨

آغاز عملیات اجرایی 7612 واحد مسکونی در استان خوزستان
عملیات اجرایی 7 هزار و 612 واحد مسکونی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در استان خوزستان آغاز شد.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨

دوره آموزش آشنایی با دولت الکترونیک برگزار شد
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی زمین و مسکن از برگزاری دوره آموزشی «آشنایی با دولت الکترونیکی» توسط این دفتر خبر داد و گفت: این دوره از مجموعه برنامه های مصوب آموزشی سازمان ملی زمین و مسکن است.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨

تشریح برنامه های فرهنگی در سازمان ملی زمین و مسکن به مناسبت دهه فجر
عبداله بهادری عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با تبریک ایام الله دهه فجر، این روزها را یادآور پیروزی بزرگ ملت ایران و آغاز راهی در مسیر پیشرفت و بهروزی کشور دانست.
ادامه خبر
دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨

نشست مشترک کارگروه اجرای طرح کاداستر برگزار شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دهمین نشست مشترک نظارتی و اجرایی طرح کاداستر و رفع تداخلات در آن با اشاره به نقش پر اهمیت سازمان ملی زمین و مسکن در ساماندهی اراضی دولتی گفت: سازمان ملی زمین و مسکن تا کنون اقدام به تکبرگی کردن 274 هزار و 498 پلاک ثبتی به مساحت 34 هزار و 695 هکتار نموده است.
ادامه خبر
چهارشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٨

آغاز عملیات اجرایی 7500 واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان
همزمان با دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از آغاز عملیات اجرایی 7500 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ادامه خبر
سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨

ایجاد اتاق اقدام ملی برای پاسخگویی به متقاضیان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه امروز اولین روز بعد از پایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن است از ایجاد اتاق اقدام ملی گفت: این اتاق محلی برای جمع آوری مدارک متقاضیان طرح اقدام ملی و پاسخگویی به سوالات ایشان است که این موضوع باعث کاهش بروکراسی اداری و بالابردن راندمان و در نهایت افزایش رضایت مراجعه کنندگان می شود.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>