دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

در سازمان ملی زمین و مسکن؛

دوره آموزشی انواع پیمان ها و دامنه کاربردهای آن برگزار شد

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص اهداف برگزاری دوره آموزشی «انواع پیمان ها و دامنه کاربرد آنها» گفت: این دوره آموزشی به منظور مرور دوباره دانسته های کارشناسان بازآفرینی و مسکن ادارات کل راه و شهرسازی با رویکرد های تازه ای درمورد نکات کلیدی عملیاتی و اجرایی قانون مناقصات و لوایح مرتبط با آن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن حسین خلیلی مرد افزود: برگزاری این جلسه با توجه به تجربیات حاصله میدانی و ستادی گذشته در راستای بهره وری و ارتقای بیشتر امور محوله به کارشناسان حوزه فنی و مهندسی و وفق ضوابط با ماموریت های سازمان ملی زمین و مسکن صورت پذیرفت.

وی سرفصل های این دوره آموزشی را آشنایی با اصول برگزاری مناقصات، نکات مهم در برگزاری مناقصات و BIM، روش های انجام پروژه، نحوه بررسی لایحه تاخیرات و تحلیل و تفسیر ماده 29 شرایط عمومی پیمان خواند و ادامه داد: در پایان دوره آموزشی به منظور رفع اشکالات حاضران، جلسه پرسش و پاسخی نیز برگزار شد.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان بازآفرینی و مسکن ادارات کل راه و شهرسازی و مدیران و کارشناسان حوزه فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن طی دو روز برگزار شد.


١١:٢٩ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٥    /    تعداد نمایش : ٢٧٢٥خروج