دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک علی نبیان به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار؛

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خبرنگاران را چشم بینا، زبان گویا و وجدان بیدار جامعه دانست که با گام نهادن در عرصه آگاهی و روشنگری و با پشتوانه اندیشه خلاق، قلم توانا، هوشمندی و امانتداری در جهت تعالی، بالندگی و سازندگی کشور حرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن متن پیام تبریک علی نبیان به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر است:

 

خبرنگاران چشم بینا، زبان گویا و وجدان بیدار جامعه هستند که با گام نهادن در عرصه آگاهی و روشنگری و با پشتوانه اندیشه خلاق، قلم توانا، هوشمندی و امانتداری در جهت تعالی، بالندگی و سازندگی کشور حرکت می کنند.

بی شک اصحاب رسانه به عنوان طلایه داران و پرچم داران تنویر افکار عمومی با اطلاع رسانی و انعکاس بموقع، صحیح و دقیق اطلاعات و اخبار در عرصه های مختلف بویژه در حوزه ماموریت های سازمان ملی زمین و مسکن نقش موثر و تعیین کننده ای در ارتقای آگاهی و دانش عمومی هموطنان و مخاطبان این حوزه دارند.

سازمان ملی زمین و مسکن 17 مردادماه سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه خبرنگاری شهید صارمی که در تاریخ رسمی کشور به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است را به عنوان یک روز ارزشمند با علم بر اینکه هر روز و هر لحظه متعلق به تلاشگران و دلسوزان حوزه اندیشه، قلم و خبر است مغتنم شمرده، به شما خبرنگاران و فعالان دلسوز عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش های تمامی اصحاب رسانه خصوصا بزرگوارانی که در حوزه عملکرد سازمان ملی زمین و مسکن در اطلاع رسانی بموقع و برقراری ارتباط موثر با افکار عمومی اثرگذار بوده اند، قدردانی می نماید و از درگاه حضرت حق سلامتی، کامیابی و توفیق روزافزون مسئلت می نماید.

امید است نوشته هایتان طلوع حقیقت باشد و با لحاظ کردن جوانب تعهد، انصاف، عدالت و صداقت، زمینه پویایی و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم نمایید.

علی نبیان


٠٨:٤٢ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٢٥خروج