دریافت نسخه چاپی  
سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦

مسئله امروز مسکن کیفیت سکونت و اختلاف طبقاتی است
عباس آخوندی صبح امروز و در آیین افتتاحیه هفدهمین همایش سیاستهای توسعه مسکن در ایران بر ضرورت فهم مشترک از تغییر و تحولی که در ساختار جمعیت شهری ایران پدید آمده تاکید کرد و گفت نداشتن این فهم و تصویر مشترک باعث شده در بخش های مختلف سیاستگذار مسکن فاصله زیادی پدید آید و اجماعی حاصل نشود.
ادامه خبر
يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦

گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید
مراسم معارفه حبیب‌الله طاهرخانی در سمت جدید معاونت وزیر راه و شهرسازی و مدیرعاملی شرکت عمران شهرهای جدید و همچنین تجلیل از اقدامات محسن نریمان با حضور عباس آخوندی، حمیدرضا عظیمیان و سایر معاونان وزیر برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦

رضایت مردم باید اولویت تصمیمات مدیران باشد
نشست پیگیری مصوبات راه و شهرسازی استان اردبیل با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن و همچنین مدیرکل، مدیر مسکن و مدیر املاک استان برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦

اعتماد دوباره مردم ایران حاصل دسترنج تمامی مجموعه وزارت راه و شهرسازی است
عباس آخوندی در اولین روز کاری خود به عنوان وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم، رای اعتماد نمایندگان ملت را حاصل دسترنج تمامی مجموعه راه و شهرسازی دانست و گفت: اعتمادی که مجلس به وزارتخانه کرد، در واقع بار مسئولیت ما را بیشتر کرده و باید از امروز بیش از گذشته برای عمران و آبادانی ایران چه در بخش مسکن، چه در بخش شهرسازی و چه در بخش حمل و نقل تلاش کنیم.
ادامه خبر
سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦

سفر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به استان کردستان
حمید رضا عظیمیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در سفری یک روزه از چندین طرح عمرانی بازدید کرد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٤ مرداد ١٣٩٦

سود اصلی سازمان ملی زمین و مسکن در خانه دار شدن مردم است
حمیدرضاعظیمیان در نشست مشترک با مدیرکل راه و شهرسازی استان و مدیران این اداره کل اظهار کرد: سازمان ملی زمین و مسکن به دنبال اهداف انتفاعی و سودهی نیست بلکه سود اصلی این سازمان در خانه دار شدن مردم است.
ادامه خبر
سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦

معیار عمل کارشناسان املاک باید قانون باشد
دوره آموزشی آشنایی با "قوانین و مقررات املاک و امور ثبتی" با هدف آشنایی با قوانین مورد عمل سازمان در امور مرتبط با سازمان جنگل ها و مراتع و قوانین و مقررات امور ثبتی صبح امروز در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
شنبه ٦ خرداد ١٣٩٦

رفع مشکل حاشیه نشینی شهر زاهدان توسط سازمان ملی زمین و مسکن
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن در بازدیدی از استان سیستان و بلوچستان هدف از سفر خود به این استان را حل مشکلات اداره راه و شهرسازی در بخش زمین و مسکن بیان نمود.
ادامه خبر
شنبه ٦ خرداد ١٣٩٦

گزارش تصویری سفر حمیدرضا عظیمیان به استان سیستان و بلوچستان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به همراهی جمعی از مدیران و اعضای هیات مدیره این سازمان از پروژه های استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان بازدید کرد.
ادامه خبر
سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦

گزارش تصویری بازدید کارکنان سازمان از یاغ ملی گیاه شناسی
جمعی از کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن صبح امروز از باغ ملی گیاه شناسی ایران بازدید نمودند.
ادامه خبر

2 3 4 صفحه بعدی >>