دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

معیار عمل کارشناسان املاک باید قانون باشد

دوره آموزشی آشنایی با "قوانین و مقررات املاک و امور ثبتی" با هدف آشنایی با قوانین مورد عمل سازمان در امور مرتبط با سازمان جنگل ها و مراتع و قوانین و مقررات امور ثبتی صبح امروز در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، سعید امیری مدیرکل دفتر امور املاک این سازمان در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی گفت: در حوزه املاک قوانین، آیین نامه ها و بخش نامه های متعددی وجود دارد و معیار کار تمامی کارشناسان حوزه املاک در سراسر کشور باید این قوانین و آیین نامه های اجرایی باشد و این کارشناسان باید از سلیقه ای عمل کردن پرهیز کنند.

وی افزود: اشراف کارشناسان روی قوانین و مقررات حوزه املاک منجر به اتخاذ تصمیمات مثمر ثمر بیشتری خواهد شد و با توجه به اینکه موضوعات سازمان در این حوزه تخصصی، گسترده و متنوع است، سعی کرده ایم در این دوره آموزشی از اساتید با سابقه استفاده کنیم.

آقایان فاطمی مشاور مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن، منصور معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، صعید معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مواساتیان مشاور حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن مدرسان این دوره آموزشی هستند.

شرکت کنندگان این دوره کارشناسان املاک ادارات کل راه و شهر سازی استان ها و کارشناسان املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن هستند.


١٢:١٧ - سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٩    /    تعداد نمایش : ١٦٠٢خروج