دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

در همراهی با وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

سفر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به استان کردستان

حمید رضا عظیمیان به همراه وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در سفری یک روزه از چندین طرح عمرانی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، بازدید از فرودگاه سقز، بیمارستان درحال احداث شهر سقز و عملیات اجرایی باند دوم محور بوکان- سقز از جمله طرح هایی بود که مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در آن ها شرکت داشت.

وزیر راه و شهرسازی ضمن تاكيد ويژه به پیمانکار پروژه محور بوکان- سقز مبني بر اجرای درست و رعایت ایمنی این محور، بر معماری راه محور تاکید کرد و گفت: لازم است که معماری این مسیر مورد توجه قرار گیرد و ضمن رعایت نورپردازی و چراغ های آزادراه، مسیری زیبا در اختیار مسافران قرار داده شود.

عباس آخوندی در ادامه سفر يك روزه به استان کردستان و حضور در شهرستان سقز از روند ساخت بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی اين شهر بازدید کرد.

محمد الله‌مرادی مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان در خصوص جزئیات این پروژه گفت: آغاز احداث این بیمارستان در سال ۸۸ در زمینی به مساحت ۳۱۰۰۰ متر مربع بود و ساختمان اصلی ۱۵۷۴۰ مترمربع است.

وی با بیان اینکه این بیمارستان در بخش های مختلف اطفال، زنان و جراحی های قلب و مغز دایر شده است، گفت: پیشرفت فیزیکی طرح به ۷۲ درصد رسیده است و در صورت تامین مالی پروژه در سال ۹۷ به بهره برداری می‌رسد.

وی توضیح داد که تاکنون عملیات احداث این بیمارستان ۳۰ میلیاردتومان هزینه برداشته است و گفت: برای تکمیل بیمارستان سقز به اعتباری بالغ بر ۲۰ تا ۲۵ میلیاردتومان دیگر نیازمندیم.

 


١٢:٠١ - سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٢١٣٩خروج