دریافت نسخه چاپی  

 

سازمان ملی زمین و مسکن برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران اين مجموعه دانشگاهي دريافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . سازمان ملی زمین و مسکن حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي سازمان ملی زمین و مسکن محدود به توانايي‌ها و امكانات سازمان بوده و اين مجموعه در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات سازمان ملی زمین و مسکن نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي سازمان ملی زمین و مسکن مطلع شويد.
- اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملي، تاريخ تولد، مدرک تحصيلي، شماره دانشجويي
۲) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده.
- چگونگی بهره برداری از اطلاعات :
سازمان ملی زمین و مسکن به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :
۱) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
۲) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات
۴) استفاده در سامانه های مختلف سازمان ملی زمین و مسکن
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق سازمان ملی زمین و مسکن افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين سازمان هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.
سازمان ملی زمین و مسکن پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين سازمان به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين سازمان نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده سازمان ملی زمین و مسکن هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.
- امنیت اطلاعات :
سازمان ملی زمین و مسکن اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . اين سازمان اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.
- محتوی وب سایت :
وب سایت سازمان ملی زمین و مسکن علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين ، عموم مردم، كاركنان شاغل يا بازنشسته طراحي شده است .
- استفاده از کوکی ها :
پایگاه اینترنتی سازمان ملی زمین و مسکن از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور پرتال بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد.
  - پست الکترونیک و اکانت اینترنت سازمانی :

اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستي که در اتوماسيون اداري و يا اختيار مديريت آمار و فناوري اطلاعات قرار دارد، اين فرم ها پيش از تاييد مديريت آمار و فناوري مي بايست به تاييد رئيس و يا بخش مربوطه رسيده باشد. به طور معمول نام کاربري و رمز ورود با ارائه كارت شناسايي معتبر به صورت حضوري در اختيار اشخاص متقاضي قرار مي گيرند پس از آن اين فرم ها در آرشيو اتوماسيون اداري نگهداري شده و اطلاعات اشخاص در آرشيو الكترونيكي بايگاني خواهد شد.
- پیوندها :
در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به ساير مجموعه¬ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت سازمانی است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر پرتال سازمان ملی زمین و مسکن از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال سازمان ملی زمین و مسکن خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.
- اطلاعات تماس :

سازمان ملی زمین و مسکن نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين دانشگاه را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس info@nlho.ir  با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال سازمان و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.